שונות

תקיפת שוטרים – אלימות גוברת בגלל קנסות כנגד שוטרים ברחבי הארץ

תקרית אלימה ליד ירושלים, צעיר תקף שוטרות וגרם להן לחבלות - תקרית תקיפת שוטרים בראשון לציון צעיר ניקב צמיגים של ניידת משטרה

לאור החמרת ההגבלות תקריות אלימות ברחבי הארץ הכוללת תקיפת שוטרים. הבוקר (רביעי 01.09.21) נעצר תושב גבעת זאב, צעיר בן 21 לאחר שתקף שתי שוטרות לאחר שסירב לעטות מסכה. מהמשטרה נמסרה הודעה על התקרית – שתי שוטרות זיהו צעיר שלא עוטה מסכה על פניו על פי החוק. כאשר השוטרות ניגשו אליו בבקשה לשים מסכה. הצעיר סירב לבקשה והחל לתקוף את השוטרות, הצעיר גרם לחבלות לשתי השוטרות ולאחר זמן קצר נעצר.

מקרה נוסף של תקיפת שוטרים קרה בראשון-לציון – תושב תל אביב קיבל דו"ח ולאחר שעה הגיעה למקום וניקב את צמיגיהם של ניידת משטרה ששהתה ריקה במקום. לאחר חקירת האירוע עלה שבאזור קניון הזהב פעלו פקחי עיריית ראשון-לציון וחילקו דוחות לעוברים על ההגבלות של עטיית מסכות. הפקחים רשמו דו"ח לשני גברים שלא עטו מסכה. שני הגברים קיבלו את הדו"ח והחלו לקלל את לקלל את הפקחים. לאחר עזיבת הפקחים הבחין אזרח באדם שמנקב את הצמיגי הניידת ודיווח לאותם הפקחים. הפקחים בדקו את מצלמות האבטחה וגילו שמי שניקב להם את הצמיגי הוא אותו אחד שקילל לאחר קבלת הדו"ח מידיהם. שוטרים פעלו לאתר החשוד ועצרו אותו לחקירה יום למחרת.

מקרים נוספים נרשמו לאחר שביוני האחרון הוחזרה חובת המסיכה בחללים סגורים. מקרה ראשון קרה  לנהג אוטובוס בקו 461 מאריאל לירושלים. הנהג ביקש מנוסע (צעיר בן 21) לעטות מסיכה והותקף בצורה קשה. נהג האוטובוס פונה לבית .  חולים כאשר הוא סובל מחבלות בראש, עיניים ובאף. הצעיר נעצר זמן קצר לאחר התקרית והובא לחקירה. במקרה השני נעצר תושב בית שמש החשוד לאיום בסכין על עובד תחנת דלק. לפי החקירה החשוד נכנס לתחנת דלק כאשר הוא לא עטה מסיכה והעובד העיר לו על זה וביקש שיעטה מסיכה בתגובה הצעיר הוציא סכין והחל לאיים על העובד. 

אהבתם? קראו עוד בנושא – 

חרדת נטישה תינוקות: איך להתמודד עם התקופה המאתגרת

משחקי התפתחות- ככה תתאימו משחקים לפי הגיל של הילד

 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button